Liiton 50 v. ja Analyysin 55 v. juhlat

Suomen Laboratorioalan Liitto ry täyttää 50 vuotta ja Analyysi-lehti 55 vuotta, joten näitä juhlistetaan 1.9.2018 kello 12:00 alkaen Vaattunkikönkäällä.
Alla mainos ja lisätietoa.
Ilmoittautuminen 27.6. mennessä ja illalliskortin maksu viimeistään silloin liiton tilille                      (FI44 5770 0520 1126 62) ja viestiksi Liitto 50v. sekä osallistujan nimi.
Huomioithan, että illalliskorttiin sisältyy ruoka ja majoitus la-su. Muu on omakustanteista tai mahdollisesti yhdistyksesi tukemaa.
Lisätietoja yhdistyksesi puheenjohtajalta tai alueen yhdyshenkilöltä:
Helsingin Laboratorioalan yhdistys ry Maria Liikanen liikanen.maria@gmail.com  
Itä-Suomi Reetta Vinni reetta.vinni@gmail.com 0503272820
Pirkanmaan Laboratorioalan yhdistys ry Eveliina Teeri eveliina.teeri@gmail.com 0408326421
Pohjois-Savo Irja Hiekkamäki irja.hiekkamaki@gmail.com 0503425634
Pohjois-Suomen Laboratorioalan yhdistys ry Outi Mänty  outi.manty@gmail.com 0408209721
Porvoon Laboratorioalan yhdistys ry Tuula Tummala tuula.tummala@neste.com 0504582361
Päijät-Hämeen Laboratorioalan yhdistys ry Nora Teerinen paijatlab@gmail.com  
Satakunta Margit Häkli margit.hakli@dnainternet.net  
Varsinais-Suomen Laboratorioalan yhdistys ry Jaana Vainio jaana.vainio@gmail.com 0442849199
Varmistathan, että saat vahvistussähköpostin ilmoittautumisen jälkeen.
Jos on ongelmia ilmoittautumisessa, ota yhteyttä Mira Ketolaan (mira.ketola@kopteri.net tai puh. 0405288097)

Ilmoittautumisen yhteydessä kerättyjä tietoja käytetään juhlan järjestämiseen ja siitä tiedottamiseen. Tietoja ei luovuteta ulkopuolisille. Osallistujien nimilista säilytetään pidempään kirjanpitolain takia.

 

Päivä

syys 01 - 02 2018
Expired!

Aika

12:00 pm

Paikka

Vaattunkiköngäs
Vaattunkikönkääntie 219, Rovaniemi, Suomi
Kategoriat

Järjestäjä

Suomen Laboratorioalan Liitto

Jaana Nousiainen

Puheenjohtaja

puh 040 523 8816
puheenjohtaja@laboratorioalanliitto.fi

Mikael Kuoppala

Tiedottaja

puh 040 828 6532
tiedotus@laboratorioalanliitto.fi

Reetta Vinni

Jäsensihteeri

jasenasiat@laboratorioalanliitto.fi

Mira Ketola

Koulutusvastaava

puh 040 528 8097
koulutus@laboratorioalanliitto.fi